5 najlepszych długopisów i piór

Z wszystkimi instrumentami piśmiennictwa dostępnymi w dzisiejszych czasach, po co wybierać długopisy? Ponieważ gwarantują one stały i niezawodny przepływ tuszu, co jest przydatne dla tych, których praca wymaga, aby w ciągu dnia wykonywali sporą ilość czytelnych napisów. Nie przeciekają, więc nie musisz się nimi posługiwać w rękawiczkach, aby uniknąć plam na rękach i ubraniu. Jeśli chcesz mieć dobre pióro, na którym możesz polegać, wypróbuj jedno z nich. Gwarantujemy, że je pokochasz.

The Cross Century Classic You

The Cross Century Classic ma zaszczyt być po prostu najlepszym długopisem z kilku powodów. Po pierwsze, nic nie może przewyższać jego wyglądu: Jest zrobiony z walcowanego złota. Możesz wybrać wypełnienie, które wolisz lub otrzymać model z akcentem chromowym za mniej niż 25 dolarów, jeśli nie chcesz rozciągać swojego budżetu do punktu krytycznego. Cross oferuje dożywotnią gwarancję na wszystkie swoje produkty. Oczywiście, wygląd jest ładny, ale jak działa Century Classic? Znakomicie. Waga jest idealna i nie powoduje dyskomfortu w dłoni po długim okresie pisania. Wsuwa się jednym łatwym, płynnym ruchem obrotowym, gdy skończysz, i radzi sobie z każdym rodzajem papieru. Nie ma jednak uchwytu, a rozmiar końcówki wynosi 0,7 mm.

Uni-Ball Jetstream Retractable

Uni-Ball opatentował swój „super” atrament, który początkowo został opracowany jako oszustwo-buster ze względu na swoje unikalne właściwości, i to właśnie otrzymujesz z tym piórem. Nie wyblaknie i, co najlepsze, nie rozmaże się, jeśli wylać trochę na kartkę. Szybko wysycha, więc nie rozmazuje się, jeśli masz tendencję do pisania z dużą prędkością. Szerokość 0.7 mm jest najbardziej popularną wersją tego pióra, ale Jetstream Retractable również jest w szerokości 1 mm. Jest też ładnie wyglądający, z akcentami ze stali nierdzewnej i wytłoczonym uchwytem.

Pilot Better Ballpoint Pen

Jeśli zarabiasz na chleb i masło w okopach biurowych, prawdopodobnie przewracasz oczami na niektóre z fantazyjnych, drogich długopisów na tej liście. Możesz po prostu chcieć czegoś, co pisze i pisze dobrze, dzień w dzień i dzień w dzień – niezawodność w rozsądnej cenie, która nie będzie oznaczać rezygnacji z porannych latte w zamian. Better Ballpoint jest chowany, co oznacza, że możesz chronić długopis, kiedy go nie używasz i nie będziesz musiał się martwić o zgubienie skuwki. Można go napełniać ponownie, co sprawia, że jest to dobra wartość, a beczka jest przezroczysta, dzięki czemu można mieć oko na sytuację – nie ma nagłych wysuszeń bez ostrzeżenia w kluczowym momencie. Rękojeść jest użebrowana, co zapewnia pewne trzymanie. Better Ballpoint to ładny, mocny i precyzyjny długopis do konsekwentnego stosowania.

Bic Cristal

Nazwa Bic jest niemalże synonimem „pióra”, a Cristal jest uważana za najlepiej sprzedające się pióro na świecie. Oczywiście, że może to być, ponieważ jest to standard znaleziony w prawie każdym szanującym się pokoju hotelowym na całym świecie, nie wspominając o żadnym innym miejscu, gdzie można znaleźć biurko lub miejsce do pisania, które jest dostępne publicznie. Pióro Bic jest dosłownie wszędzie. Kulka ma 1,6 mm i zapewnia płynny, bezwysiłkowy, wyraźny przepływ, idealny do ciężkiej, codziennej pracy. Jeśli to pióro ma jakichkolwiek braki, to fakt, że nie nadaje się do wielokrotnego napełniania, ale to z pewnością nic wielkiego, gdy można kupić paczkę po 24 sztuki za cenę paczki gum. I nie zdziwi cię, że zabraknie atramentu w połowie zdania, ponieważ jest to pióro z przezroczystym pojemnikiem. Możesz dokładnie zobaczyć, ile tuszu Ci pozostało i wiedzieć, kiedy nadszedł czas, aby sięgnąć do paczki po nowy.

The Lamy 2000

Lamy jest wykonany z włókna szklanego, więc został zaprojektowany tak, aby przetrwać prawie do końca życia. Co więcej, jest naprawdę atrakcyjny – tak bardzo, że jest faktycznie prezentowana w Muzeum Sztuki Nowoczesnej i zdobyła kilka nagród za swój projekt. Prawdopodobnie można się spodziewać kilku ochów i achów kiedy go używasz – lub przynajmniej standardowe pytanie „Skąd masz to pióro?”. Lamy nie jest tanie, ale to nie jest najdroższe pióro i to jest warte swojej ceny. Pisze płynnie i wydajnie. Oczywiście, jest on dostarczany z darmowym, gigantycznym wkładem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.